|Sanal Forum|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
|Sanal Forum|

Türkiye'nin Yeni Paylasım Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ip Deiştirmek İsteyenler...Buyrun...

YazarMesaj
BaDChiLD
Admin
BaDChiLD

Ip Deiştirmek İsteyenler...Buyrun... Empty
MesajKonu: Ip Deiştirmek İsteyenler...Buyrun...   Ip Deiştirmek İsteyenler...Buyrun... EmptyCuma Ağus. 08, 2008 1:11 am

ip değiştirme dediniz dediniz ve buyrun...

bende aslında değişmez diyodum ama gerçekten değişiyor...program var yada yok forumlarda bilmiyorum ama bununla gerçekten değişiyor..

yapmanız gerekenler sadece :

program açıldığında new list diye sorar...next next deyin vee O taramaya başlıyacaktır..nemi tabiki dünyadaki boş proxy ve ip numaralarını diyelimki taramamız bitti...

working : sol köşedeki seçeneğe tıklıyoruz..bu çalışan proxy listeleri ve numaralarıdır....önemli olan burada en düşük ms yi seçmektir...bağlantı hızınız açısından diyorum...baktıkki mesela : 490 msn lik var 2 kere tıklayın...tıkladıktan sonra sol tarafındaki fiş sembolü yeşil olur...ve saatin oradaki proxy programınız dönmeye başlar ve o ip numarasını devreye alır..

proxy deki mantık....ip numaranızı proxy de saklar...seçtiğiniz ip i kullanırsınız...bunu daha çok sheel ve r57 bağlantılarında hackerlar kullanır...adamda zone alarm olsa bile girdiğiniz ip sizin değil seçtiğiniz ip çıkar...tabi bulunmazmı bulunur gerçek ip numaranız ama çokk uzun sürer..yani kimse uğraşmaz...
https://sanal.forumtwilight.com

Ip Deiştirmek İsteyenler...Buyrun...
1 sayfadaki 1 sayfası